Montessori Eğitmen Eğitimi Canlı Yayın

Kayıtlı: 28 öğrenci
Seviye: İleri

Yüz Yüze Çalışma Saatleri

Monday 09:30 - 18:00
Tuesday 09:30 - 18:00
Wednesday 09:30 - 18:00
Thursday 09:30 - 18:00
Friday 09:30 - 18:00
Saturday 09:30 - 18:00
Sunday Closed

İletişim Formu

Sorularınızı İletebilirsiniz
montessori egitmen egitimi canli yayin

Montessori Eğitmen Eğitimi Canlı Yayın

  • Eğitim Başlama Tarihi : 15 Kasım 2021
  • Kontenjan : 25 Kişi

Bu eğitim canlı yayında materyaller ile uygulamalı olarak verilecektir.Montessori eğitmen eğitimimiz standart videolar kaydı üzerinden değil, tüm katılımcıların video konferans sistemi ile canlı olarak izleyip katılım gösterebildiği, eğitmen ile aynı anda uygulamalar yapabildiği,grubun eğitimci ile yazışarak aktif iletişimde olduğu bir formatta aktarılmaktadır.
Canlı video konferans Sistemine dilediğiniz yerden dilediğiniz cihazla ( cep telefonu, tablet, bilgisayar vb) herhangi bir sorun yaşamadan ve karmaşık bir süreç izlemeden basitçe katılabilirsiniz. Her türlü teknik destek ekibimizce tarafınıza anında sağlanacaktır.

Tüm eğitimin bitiminde, dileyen kursiyerlerimiz ücretsiz olarak İstanbul’da yüz yüze gerçekleşecek 2 gün uygulamalı süpervizyon eğitimine katılabilirler.

Eğitmenlerimiz akademik alanda materyaller ile beraber uygulamalı olarak;Duyu-Matematik-Kozmik-Dil-Günlük Yaşam ve alt dallarına ait (zooloji-botanik,bilim cografya vb) bilgilerini sizlerle paylaşacak, diğer eğitim kurumlarında olmayan saha tecrübesi ve uygulama örnekleri ile birlikte sizlere önemli deneyim ve eşsiz bilgiler sağlayacaktır.

Montessori öğretmeni olmak için verilen eğitim, bir öğretim yöntemini öğrenmekten çok daha fazlasıdır. Montessori Misyonunu gerçekten incelemek için, kişinin yaşamı değiştiren bir yolculuğa çıkması gerekir. Montessori bilgeliğinin büyük genişliği ve derinliği hem yetişkinler hem de çocuklar için geçerlidir. Doğum öncesi bakımdan yaşam sonu bakımına kadar, Montessori yaklaşımı insanlığa yardım etmekle ilgilidir. Maria Montessori, eğitimden “hayata bir yardım” olarak söz etmiştir.

Hayata yardım etmek olarak anlaşılan eğitimdir; Barışçıl bir devrimi teşvik eden ve hepsini ortak bir amaç doğrultusunda birleştiren ve onları tek bir merkeze yaklaştıran doğuştan gelen eğitim. Anneler, babalar, politikacılar: Herkes bir iç rehberin himayesinde küçük çocuğun bu şefkatli eğitim çalışmasına saygı duymalı ve desteklemeli, derin bir psikolojik gizemin derinliklerinde insanlık için yeni ve parlak umut yatıyor. 

~ Dr. Maria Montessori

montessori eğitmen eğitimi canlı yayın
montessori eğitmen eğitimi canlı yayın

Eğitim koordinatörü : Öğr.Gör.Selçuk Aydın BÜLBÜL
Eğitim süresi: 4 aydır.
Eğitimlerimiz her hafta Pazartesi ve Salı günleri, Saat: 21:00-23:00 arasında gerçekleşecektir.
Bütün eğitim bilgileri tarafınıza gönderilmektedir.

Eğitimi Nasıl Alacağım?

0545 965 1490 ı arayarak veya whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Sayfadan indirilen sertifika örnek amaçlıdır.

Eğitim sonunda 0545 965 1490 nolu hattımıza sertifikalarınızın gönderilmesi için adres bilginizi göndermeniz gerekmektedir.

Program ile İlgili Önemli Notlar
Sertifikalar eğitim süresi bittikten sonra 7 iş günü içerisinde sizlere ulaştırılır.
Eğitim şekli uzaktan eğitimdir. Türkiye’ nin her yerinden eğitime katılabilirsiniz.

Kimler Katılabilir

Eğitime herkes katılabilir.

Belge ne işime yarar

Bu eğitim ile birlikte onaylı ve geçerli bir belgeye sahip olabilir,kariyerinizde yükselebilir,iş imkanlarınızı arttırabilir,mevcut konumuzda yükselebilir,cvnize ekleyebilir,cv ekleme sitelerinde herkesten 1 adım önde olabilir,uzmanlığınızı belgeleyebilir ve eğitmenlik yapabilirsiniz.

Yüz yüze eğitim sayfasına bakmak isterseniz buraya tıklayın.

İş ilanları için belgeyi nerelere eklemeliyim?

İş arıyorsanız belgelerinizi secretcv.com , kariyer.net , eleman.net gibi web sitelerine eklemeniz faydanıza olacaktır.

Kursiyer Yorumları

Figen Uslu

Rated 5 out of 5

Aldığım eğitimleri projelerle pekiştirdim. Eğitim 4 aya yakın sürdü. Bu kadar uzun beklemiyordum. Herkese tavsiye ediyorum. Doğru bir eğitim almak için 7 Renk Akademiyi seçin.

Hacer Osmanoğlu

Rated 5 out of 5

Sertifika çılgınlığının yaşandığı günümüzde, amacı eğitim olan herkesin mutlaka katılması gereken bir eğitim. Herkese tavsiye ederim.

Buse Yıldırım

Rated 5 out of 5

Pandemi döneminde aldığım en iyi eğitimdi. Biraz uzun sürüyor ama bilgi bilgidir. Teşekkür ederim emeği geçenlere.

Eda Şahin

Rated 5 out of 5

Daha önce 2 gün başka bir firmanın eğitimine katıldım. Bana eğitmenlik belgesi verdiler. Sizin 4 ay süren eğitim olduğunu duyunca hata yaptığımı anladım.2 günde eğitmen olunmayacağı anladım. 4 aylık programda aklıma takılanları tek tek sordum. Hepsine cevap aldım. Teşekkürler iyi bir eğitimdi.

Ebru Şahan

Rated 5 out of 5

Kış döneminde canlı yayın montessori eğitmen eğitimine katıldım. Harika bir eğitim oldu. 4 ay süren bu eğitimde hem yeni bilgiler edindim hem de güzel arkadaşlıklar edindim.

Filiz Karayel

Rated 5 out of 5

Montessori eğitmen eğitimi canlı yayınlarına katıldım. Eğitim 4 ay sürdü. Her soruma cevap alabildim. Yurtdışından hocalardan eğitim almak büyük bir onur benim için.Teşekkürler 7 Renk Akademi.

Uzaktan Eğitim Online Seminer

İletişim : 0545 965 1490

Merhaba. Ben Cansu MADEN

Size bu eğitimde ben destek olacağım. Arayarak yada whatsapp - telegram üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Tıklayın
Müşteri hizmetleri
7 Renk Akademi
Merhaba.Size yardımcı olmak için buradayım.Alt menüden bize bağlanabilirsiniz.