Favorilere Ekle

HASTA YAŞLI BAKIM SERTİFİKALI EĞİTİMİ

Yüz Yüze Çalışma Saatleri

Monday 09:30 - 18:00
Tuesday 09:30 - 18:00
Wednesday 09:30 - 18:00
Thursday 09:30 - 18:00
Friday 09:30 - 18:00
Saturday 09:30 - 18:00
Sunday Closed

İletişim Formu

Sorularınızı İletebilirsiniz
Hasta Ve Yasli Bakim Egi̇ti̇mi̇

HASTA YAŞLI BAKIM SERTİFİKALI EĞİTİMİ

Hasta ve Yaşlı Bakım  Sertifika Programı üniversiteler iş birliği ile birlikte yürütülmektedir. Hasta Yaşlı Bakımı alanında çalışmak isteyen ve çalışmakta olanların zorunlu olarak katılmaları gereken bir sertifika programıdır. Hasta ve Yaşlı Bakımı Sertifikası programının amacı; bu programa katılan  katılımcılara engelli ve  yatalak hastaların bakımlarının nasıl yapılması gerektiği konusunda ayrıntılı bir şekilde bilgi sahibi yapmayı amaç edinmektedir.  Hasta ve Yaşlı bakımının alanında uzman kişiler tarafından  yapılması hasta ve yaşlıların sağlıkları açısından büyük öneme sahiptir. Hasta Yaşlı Bakımı Sertifika Programı sonunda 560 saatlik Sertifika Üniversite tarafından ıslak imzalı ve mühürlü şekilde verilmektedir.

HASTA VE YAŞLI BAKIM SERTİFİKA PROGRAMININ AMACI
Hasta ve Yaşlı Bakımı Sertifikası programının amacı; bu programa katılan  katılımcılara engelli ve  yatalak hastaların bakımlarının nasıl yapılması gerektiği konusunda ayrıntılı bir şekilde bilgi sahibi yapmayı amaç edinmektedir. Hasta Yaşlı Bakım günümüzde en çok aranan meslek grubu içindedir. Engelli merkezleri,Hastaneler, huzur evleri,bakım evleri, rehabilitasyon merkezleri  ve evlerde hasta ve yaşlı bakıcısı olarak çalışabilirsiniz.

Hasta ve yaşlı bakımı  programı sonrasında alacağınız sertifika ile huzur evleri, bakım evleri,hastaneler,özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleri, geriatri ve psikiyatri kliniklerinde çalışma fırsatı bulabilirsiniz.

Detaylı bilgi için 0543 965 1490 numaralı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Tıklayın
Müşteri hizmetleri
7 Renk Akademi
Merhaba.Size yardımcı olmak için buradayım.Alt menüden bize bağlanabilirsiniz.