Büyükçekmece Anaokulları

Büyükçekmece Anaokulları Nedir?

Anaokulu tavsiye listesinde yer alan Büyükçekmece anaokulları nda öğretmen seçimi çok önemlidir. (Büyükçekmece anasınıfı öğretmeni arayan okullar bu konuda bize ulaşabilirler.) Büyükçekmece çocuk gelişimi mezunu olması bu konuda anaokullarına ve Büyükçekmece çocuklarına artı katacaktır.

Çocukların ruhuna dokunabilen ,onların minik karbeyaz kaplerine neşe katan can katan anaokulu bulmak oldukça zor.Çocuklarımıza uygun anaokulu bulmak rüya gibi resmen. Her gün mantar gibi türeyen Büyükçekmece anaokulları kaliteyi elden bırakıyor. Beykent te çok olan anaokulları seçim yaparken iyi sorgulanması , çocukların geleceği göz önünde bulundurulmalıdır.

Büyükçekmece anaokulu ücretleri 800-1600 TL arası değişirken , bu rakamın altında öğrenci alan Beykent anaokulları çocuklara nasıl eğitim verdiği ne yedirdiğine varana kadar incelenmelidir. 1000 TL nin altında 1 çocuk maliyetini karşılamamaktadır. Öyleyse ucuz anaokulu veya anaokulları nelerden kısmaktadır?

Bazen bir koru içinde bazende çilek bahçeleri içinde çıkıveriyor anaokulu . Akademi anlamında yetkin olmayan bazı kişilerin çocuklara şeker tadında bir anaokulu sunduklarına inanmayın. Mimarsinan , Mimaroba , Büyükçekmece , Beykent anaokullarını çok iyi gözlemleyin ve tavsiyeler almayı ihmal etmeyin.

Büyükçekmece ‘de bazı anaokulları akademi olmuş resmen. Anaokulu çocukların disipline edildiği yuvalar değildir. Çocuklar özgürlük ister , hareket ister , oyun ister , kendi kendine başarabilmek ister . Bunların yanında çocukları geleceğe güvenli bir şekilde hazırlamalı Büyükçekmece anaokulları.

Çocuklar beyaz melekler idir hayatımızın. Onların birer kaşif çocuk olmalarını anaokulu sağlayacaktır. Anaokulu seçimi o yüzden çok önemlidir. Sadece burnuna top takılıp minik palyaço edasıyla poz veren çocuklar değildir anaokulu. Anaokulu eğlenmenin,güzel şeyler öğrenmenin , geleceğe tuğlalar örmenin en güzel örneğidir. İyi bir anaokulu eğitimi almış çocuk bilge çocuk lardır. Bilgin çocuklardır. Huzurlu , güvenli,öz güveni yerinde,kişilik sahibi, Dr.Maria Montessori ‘nin felsefesini yaşayan çocuklardır. Büyükçekmece , Beykent , Mimaroba , Mimarsinan da montessori eğitimi veren anaokullarını tercih edin.

Bu konuda Büyükçekmece anaokulu olarak size tavsiye edeceğimiz, Büyükçekmece’nin en iyi en güzel anaokulu sayabileceğimiz 7 Renk Koleji Anaokulu’nu görmenizi tavsiye ederiz.

 

Cumhuriyet Mahallesi Özlem Caddesi No:5 Büyükçekmece  İstanbul

7 Renk Koleji Anaokulu

Telefon : 0546 965 1490

14 Haziran 2018

EĞİTİMLER

Eğitimlerimizi inceleyin...

Ziyaretçi Yorumları

 

Yapılan Yorumlar

Gizlilik Politikamız - Mesafeli Satış Sözleşmesi - Teslimat ve İade Koşulları
WhatsApp'tan iletişime geç